KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13273412
nr 1327 3412
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, 1975. Signerad, numrerad 10/100. Haskel 128. Oramat löst blad, Motivet: ca 18x23 cm. Bladets mått: ca 21x27 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:19:34
100 kr
200 kr
350 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander